محل تبلیغات شما
سلام میفرستم و سپاس میگذارم خدمت همه عزیزان به ویژه بزرگان وفرزندان روشنفکراولاد آشعبان که در نگارش وجمع آوری اسامی شجره نامه این حقیر را یاری نمودندتا این اطلاعات مفید رابه نسل حاضرو نسلهای آینده تقدیم کنیم.درودمیفرستم به روح زنده یادپدرم مشهدی حسین کاظمی که درجمع آوری شجره نامه اولین مشوق من بودو من رابه این کارتشویق میکرد.(یادم هست دریک روزپاییزی آمرید حاتمی ازبزرگان طایفه اسیوند به دیدارپدرم آمده بودومن هم طبق معلوم درکنارپدر می نشستم،آمرید بصیرتی روشن داشت و هم صحبت باپدرم ازداستانها وحماسه های قدیم همراه باشعر گفتگو میکردند،من باشنیدن تشنه تر میشدم وعلاقه به جمع آوری شجره نامه درمن به وجود آمد.دوباره ازهمه اهالی روستای نیسیاق به ویژه کسانی که باگفتن مطالبی حقیررایاری نمودندکمال قدردانی رادارم._مهرزادکاظمی_

شعر(علی اکبربهرامی)

تاریخ نویسانی که حق راباطل کرده اند!!

به ناامیدی ازاین در مرو امید اینجاست

نامه ,شجره ,آوری ,رابه ,روستای ,ویژه ,شجره نامه ,اهالی روستای ,آوری شجره ,به ویژه ,و هم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اختراعات منصور حضرتی دانلود رایگان نرم افزار بازی فیلم .... وب سایت مجید خراطها Tiffany's receptions ندانم‌گرای حاضر گروه زبان انگلیسی متوسطه اول استان بوشهر آموزش برق ساختمان و صنعتی گریه های بی بهانه سوسنـگرد، پرچم نخل آفتاب مهر